Decopak – hurtownia zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem punktów gastronomicznych

0
491
Decopak - hurtownia zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem punktów gastronomicznych

Hurtownia opakowań Decopak jest miejscem, w którym każda zainteresowana osoba może nabyć produkty jednorazowego użytku do gastronomii. Przydają się one w pracy restauracji i barów ale i również znajdą one zastosowanie w innych gałęziach przemysłu. Wśród produktów można również wymienić środki czystości, a także profesjonalne artykuły weselne. Wyżej wymienione produkty charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i ładną prezencją. Opakowania ekologiczne idealnie sprawdzą się na przyjęciach oraz imprezach okolicznościowych. Akcesoria, przydadzą się także do serwowania posiłków typu fingerfood na oficjalnych imprezach firmowych i bankietach.

Jednorazowe opakowania ekologiczne, pudełka, artykuły higieniczne – dla kogo?

Hurtownia Decopak oferuje jednorazowe kubki, w których można serwować zarówno gorące jak i zimne napoje. W asortymencie znajdują się także artykuły higieniczne oraz pojemniki do zgrzewu. Na szczególną uwagę zasługują także styropianowe opakowania obiadowe, na których można umieścić spersonalizowane logo restauracji, baru oraz jadłodajni. W asortymencie znajdują się także obrandowane papierowe pudełeczka na ciasta, które charakteryzują się bardzo ładną estetyką i walorami użytkowymi. Produkty z całą pewnością spełnią oczekiwania profesjonalnych cukierni, piekarni a także przemysłu garmażeryjnego. Z produktów korzystać mogą także firmy cateringowe, które oferują dostarczanie posiłków na dowóz, restauracje oferujące diety pudełkowe a także wszelkiego rodzaju placówki handlowe.

Hurtownia opakowań dla małych i dużych przedsiębiorców

W hurtowni opakowań Decopak o szerokim asortymencie, można znaleźć opakowania ekologiczne jak i również cukiernicze oraz tradycyjne foliowe. Wszystkie artykuły są zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. W ofercie Decopak znajdują się także artykuły higieniczne, które przydadzą się w hotelach, motelach oraz pensjonatach. Czyściwa przemysłowe z kolei sprawdzą się na halach, magazynach i w warsztatach. Ręczniki papierowe przydają się w restauracjach a także obiektach gastronomicznych.

Hurtownia Decopak i jej asortyment

Hurtownia Decopak posiada jednorazowe opakowania, które są dostępne w różnych pojemnościach i wielkościach. Dzięki temu, każdy znajdzie dla siebie produkty spełniające oczekiwania. Gastronomiczne produkty i artykuły z całą pewnością przydadzą się do użytku indywidualnego, jak i również do komercyjnego wykorzystania. Wszelkie artykuły higieniczne, charakteryzują się wydajnością, wysoką jakością wykonania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here