Netflix Premium – dlaczego warto

0
317
Netflix Premium - dlaczego warto

Platforma Netflix, od momentu swojego powstania, pokazała nam sporo ciekawych tytułów. Na szczególną uwagę zasługują oryginalne produkcje Netflix. W większości są to zaskakujące, wielowątkowe i trzymające w napięciu seriale. W celu uzyskania dostępu do tych tytułów, musisz wykupić subskrypcję na swoim koncie Netflix. Warto zdecydować się na wariant Netflix Premium.

Czym różni się Netflix Premium od innych pakietów?

Pakiet Premium, jest najwyższym możliwym Pakietem Netflix. Pozwala oglądać jednocześnie na 4 urządzeniach. Na dodatek oferuje możliwość oglądania w rozdzielczości Ultra HD 4K, podczas gdy niższe pakiety oferują zaledwie 640p lub przeciętne HD. Współdzielenie konta pozwala oszczędzać. W jaki sposób? Możesz zrzucić się na konto Netflix wraz z rodziną lub znajomymi i przydzielić każdemu z użytkowników osobny profil. Nie masz z kim podzielić się kontem? Możesz wykupić dostęp do Netflix Premium tutaj – https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/. Sklep TaniePremium oferuje dostęp do konta Netflix Premium w postaci jednego profilu na koncie współdzielonym, na okres 30 dni.

Co obejrzysz posiadając konto Netflix?

Obfita baza filmów i seriali nie powinna nikogo zawieźć. Horrory, komedie, romanse, dramaty, thrillery – to wszystko tutaj jest. Wśród tytułów znajdują się produkcje niszowe oraz światowe hity. Jest to jedna z największych platform VOD na świecie, więc posiadając Konto Netflix, na pewno się nie znudzisz. Netflix Premium odsłoni przed Tobą takie seriale jak Stranger Things, Dom z Papieru, a nawet Squid Game – tak, to wszystko oryginalne produkcje Netflix. Dodając do tego pozycje streamingowane na licencjach zewnętrznych producentów, tworzy się baza, obok której nie przejdziesz obojętnie.

Na jakich urządzeniach skorzystasz z Netflix?

Platforma udostępnia swoją aplikacje na konsole, telewizory, komputery i smartfony. Jeżeli na Twoje urządzenie nie ma aplikacji, to możesz korzystać z konta Netflix za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Lista wspieranych urządzeń jest bardzo długa, dzięki czemu swoje ulubione seriale obejrzysz w domu i w podróży.

Netflix Premium – krótkie podsumowanie

Fakty mówią same za siebie. Netflix posiada tak duży wybór, że trudno się zdecydować. Z kolei pakiet Netflix Premium jest jednym z najbardziej opłacalnych w świecie VOD. Właśnie dlatego, że konto Netflix można współdzielić, serwis zdobył aż taką popularność i osiągnął wielki sukces.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here